ENTHUZE KICKBACK MUDFLAPS 12" - ACTENTWC-12BK
Description
Packaged Front and Rear with Black Anodized Hardware
Three Year Warranty including Powder Coat
Available in the three widths, 12", 13" and 14" (Special Order)
Offered in anodized black aluminum or polished stainless accents
Includes stainless mounting hardware
12" WIDE WITH BLACK HARDWARE - 1.5" OFF-SET
Specifications
Details
Position:
universal
Color:
black
Reviews
(1)
Kyle
Alberta,Canada
Nov 8 2025
Very solid product and great styling
CANADIAN OWNED AND OPERATED
Professional Grade Installation
View Details
AIR MILES® Reward Program
View Details
Price Protection Policy
Shipping and Returns
Flexiti Financing
Affirm Financing
ENTHUZE KICKBACK MUDFLAPS 12"